PHP Kirke Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 16 grudnia 2016 roku z przekształcenia jednoosobowej działalności gospodarczej prowadzonej od 1991 roku pod nazwą PHP Kirke Krystyna Gwiazda.

W dniu 27 stycznia 1993 roku Kirke otrzymała zezwolenie wydane przez Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej na prowadzenie działalności hurtowni farmaceutycznej. W ciągu ponad 25 lat intensywnego rozwoju Kirke uzyskała znaczącą pozycję na polskim rynku farmaceutycznym i obecnie jest jedną z najprężniej działających i najszybciej rozwijających się hurtowni farmaceutycznych w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze farmaceutycznej aptek otwartych, szpitalnych i sieci aptecznych, współpracujemy również z wieloma wiodącymi hurtowniami farmaceutycznymi.

Dzięki wieloletniej współpracy z największymi podmiotami na rynku farmaceutycznym, nasz zespół dysponuje ogromnym doświadczeniem i zapewnia kompleksową i profesjonalną jakość świadczonych usług. Nasza działalność jest prowadzona zgodnie z wdrożonym systemem Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej. Aktualne zezwolenie wydane dla hurtowni Kirke obejmuje pełen asortyment produktów leczniczych będący w obrocie na terenie Polski, w tym również środki odurzające i substancje psychotropowe.
Zapraszamy klientów do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do skorzystania z naszych usług
Image